Vibroblok, Kayseri bims, Kayseri bims blok, Kayseri bims duvar blok
  Anasayfa |  Basin |  Katalog
ANASAYFA    KURUMSAL    VİBROBLOK NEDİR    ÜRÜNLER    KALİTE SERTİFİKALARI    REFERANSLAR    İLETİŞİM  

1990 yılında Kayseri' de kurulan KAYBİTAŞ A.Ş Mimarsinan O.S.B de 100.000 m2 açık 7600 m2 kapalı alanda VİBROBLOK markalı ürünleriyle hizmet vermektedir.

Makineleriyle ortalama 50.000.000 Adet/Yıl üretim kapasitesiyle Türkiye'nin en büyük tesislerinden biri konumundadır. VİBROBLOK markası bimsblok'la inşa edilen modern yapı sistemleriyle özdeşleşmiş olup tüm Türkiye'de kaliteli ve güvenilir bir imajla tanınmaktadır.

Ar-Ge laboratuarlarında ürün verimliliği ve müşteri beklentisine uygun olarak kalite kontrol sistemi ile üretimde kusursuzluğu hedeflemekle beraber müşterilerine farklı çözümlerde sunabilmektedir. VİBROBLOK duvar blokları, asmolenler ve şönt bacaları üstün teknolojisi ile bilgisayar destekli tam otomatik makinelerde gerçekleşmektedir. Buhar odalarında kurutulan VİBROBLOK ürünleri yine otomatik paketleme ünitelerinde el değmeden sevkiyata hazır hale gelmektedir.

KAYBİTAŞ A.Ş. ayrıca beton parke, beton bordür, üretimleriyle de inşaat sektörüne hizmet vermektedir.

Vizyonİnşaat sektörüne Türkiye'nin en kaliteli ve sağlıklı bimsblok ve beton taşlarını üretmek.

MisyonKalite ve hizmet anlayışımızı sürekli geliştirerek sektörümüzdeki yeniliklere öncülük etmek ve sağlıklı yaşam alanlarının yaratılmasına katkıda bulunmak.
kayseri bims
kayseri bims kayseri bims